Na moim blogu postanowiłam zamieszczać fragmenty książek, wiersze bądź sentencje.
Wybieram te fragmenty które mnie rozśmieszyły, zszokowały bądź wzruszyły.
Mam nadzieję, że czytanie ich sprawi Wam tyle radości co mi pisanie tego bloga.
P.S. Pamiętajcie, że moje wpisy zdradzają fabułę książek :)
Jeśli spodobał ci się mój blog to zostaw coś po sobie :) Dla ciebie może zostawienie komentarza jest mało istotne ale dla mnie to bardzo ważne, że ktoś czyta mojego bloga. Jest to ogromna motywacja.
Mam nadzieję, że czytanie ich sprawi Wam tyle radości co mi pisanie tego bloga.
P.S. Pamiętajcie, że moje wpisy zdradzają fabułę książek :)
Jeśli spodobał ci się mój blog to zostaw coś po sobie :) Dla ciebie może zostawienie komentarza jest mało istotne ale dla mnie to bardzo ważne, że ktoś czyta mojego bloga. Jest to ogromna motywacja.

Ciekawy pomysł na bloga, w pewien sposób zachęcanie do przeczytania książek ;)
OdpowiedzUsuńZ pewnością wpadać będę często.
~Radioaktiv.